Скульптура "Шлях до Соборності України"

Наші партнери

Белмікс Україна   – одна з лідерів в сфері реалізації клеїв-розплавів і промислового клейового устаткування. Белмікс Україна надає рішення провідних світових виробників – лідерів у своїх сегментах, спираючись на багаторічний досвід. Компанія успішно працює не тільки в Україні, а й на зовнішніх ринках. Продуктами компанії є промислові адгезиви (термоклею, клею-розплави).

Творча архітектурна майстерня “Бабич” – динамічний колектив, що працює в різних напрямках проектування – індивідуальні та багатоповерхові житлові будинки, промислові об’єкти, комплекси відпочинку, кафе, торговельні комплекси, культові, та інші громадські споруди. У складі майстерні також існують секції ландшафтного проектування та дизайну інтер’єрів. У творчій майстерні під керівництвом архітектора Юрія Бабича працюють досвідчені, висококваліфіковані спеціалісти, молоді архітектори та інженери. Провідні архітектори є членами Національної спілки архітекторів України.

GLYNAR . гончарна майстерня у майстерні проводяться індивідуальні та групові заняття для дорослих і дітей від трьох років. Тут навчають новачків, які зможуть залишити собі на пам’ять перший власноруч виготовлений гончарний виріб. Також в майстерні можна придбати готову глиняну продукцію ручної роботи. За попередньою домовленістю організовуються виїзні майстер-класи. Glynar – це відмінне місце для цікавого проведення дозвілля всією сім’єю, придбання нових навичок і одержання маси позитивних емоцій.